Dobry cel – źródło sukcesu

Dobry cel – źródło sukcesu

Sukces – jego wizja towarzyszy nam przez całe życie, każdy z nas marzy o tym by go osiągnąć. Jeśli jednak spytalibyśmy znajomych osób, czy odnieśli oni sukces, w wielu wypadkach odpowiedzi byłyby raczej niepewne. Dzieje się tak między innymi dlatego, że każdy z nas rozumie sukces w zupełnie inny sposób, a kluczem do jego osiągnięcia jest dokładne sprecyzowanie jak rozumiemy sukces.

Znajdź źródło sukcesu

Niezależnie od tego na jakim etapie życia się znajdujemy, zawsze warto usiąść wygodnie w fotelu, zapewnić sobie chwilę ciszy i w samotności popracować nad zdefiniowaniem własnego sukcesu – poszczególnych celów, do których dążenie i których osiągnięcie da nam oczekiwaną satysfakcję.

Psychologia sukcesu jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną, która pozwala przestawić ludzi na uparte, zdeterminowane dążenie do postawionych przed sobą celów, a przez to osiąganie pełniejszego i radośniejszego życia. Wszystkie działania (niezależnie od tego jak uparty były psycholog czy przekonujący podręcznik) zależą jednak wyłącznie od nas samych i energii w dążeniu do zmiany na lepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 87 = 93